KONTAKT

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER w zakresie poddziałania: 19.1 „Wsparcie przygotowawcze” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Cel operacji: wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich (6B). Przewidywane wyniki operacji: Realizacji Planu Włączenia Społeczności, w szczególności przygotowanie LSR.


Aktualności

21.03.2016

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy chcielibyśmy złożyć naszym Członkom Stowarzyszenia, Przyjaciołom i wszystkim zaangażowanym w działalność Stowarzyszenia, najserdeczniejsze życzenia; samych pogodnych dni, dużo szczęścia i radości oraz radosnych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie!
 
 
 
10.03.2016

Wyniki konkursu na Świąteczną Kartkę Wielkanocną!

9 marca zakończył się konkurs na Świąteczną Kartkę Wielkanocną. Komisja wyłoniła zwycięzcę. Zwyciężyła  Pani Agnieszka Jarząbek :)
Gratulujemy wygranej a pozostałym dziękujemy za udział!!!!
08.03.2016

Spotkanie koordynatorów

3 marca w Pawonkowie odbyło się spotkanie koordynatorów. Gości przywitał  prezes stowarzyszenia Piotr Leksy, który prowadził spotkanie wraz z pracownikami biura. Podczas zebrania zostały przestawione i omówione wszystkie najważniejsze sprawy związane z LGD, przedstawiono na jakim etapie znajduje się LSR oraz zaktualizowano listę koordynatorów.
Dziękujemy wszystkim przybyłym na spotkanie!
 
24.02.2016

Konkurs na Świąteczną kartkę!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na Świąteczną Kartkę Wielkanocną!
Prześlijcie nam swoją kartkę (wykonaną dowolną metodą) z zamieszczonym naszym logo wraz z karta zgłoszeniową! Zwycięzca podpisze z nami umowę o dzieło na wykonanie 25 kartek Wielkanocnych.
 
Szczegóły w Regulaminie
23.02.2016

Spotkanie koordynatorów

Wszystkich Koordynatorów zapraszamy
na Spotkanie Koordynatorów
3 marca 2016r. godz. 11.00 w Pawonkowie
Świetlica Społeczno-Kulturalna ul. Skrzydłowicka 5